Ultra fuckin‘ death/grind z Holandska! INHUME! Co mají společného Asphyx, Cliteater, Deströyer 666, God Dethroned, Legion Of The Damned, Mangled, Occult, Prostitute Disfigurement, Severe Torture a Sinister kromě toho, že jsou to, každá ve svém stylu, svělé kapely? Všechny mají či v minulosti měly členy Inhume. A co znamená Inhume? Ultra (a když se řekne “ultra”, tak to, kurva, myslíme vážně!) brutální death metal. Pravděpodobně jedna z nejagresivnějších, nejtěžších, nejbrutálnějších a nejničivějších v celém žánru! Od roku 1994 ukazovali směr, kterým se brutální death metal ubíral, a rok 2014 tak znamená jejich 20. výročí. A jak jinak to oslavit, než si na Obscene Extreme nechat zas pořádně nakopat do koulí!!!
EPICARDIECTOMY vám na OBSCENE EXTREME 2014 vyrvou srdce! Název české brutal deathové party EPICARDIECTOMY, který označuje chirurgický postup, kdy se ze srdce odstraňuje vrstva tkáně, naznačuje, že vám svou kvičivou, nadupanou smrští rozrazí hrudní koš a roztaví vnitřnosti. EPICARDIECTOMY, která je jednou z nejdiskutovanějších kapel v deathmetalovém undergroundu, naváže tento rok na své debutní, převratné album z roku 2012 a demo z roku 2013 vydáním nové nahrávky.

CLITGORE stáhnou OBSCENE EXTREME 2014 do pořádnýho marastu! Není žádným překvapením, že rumunští CLITGORE začínali s goregrindem. Od té doby nasála tato podladěná a špinavá trojice vlivy z brutálního death metalu a klasického grindu a odehrála koncerty po Evropě s těmi nejrychlejšími a nejnechutnějšími kapelami, jaké se na scéně pohybují. Upsali se americkému labelu Gore House Productions a jejich debutní album „The Final Cuntdown“ vyjde koncem roku 2014. Dobře si je, OBSCENE EXTREME, zapamatujte – toto je rok, kdy dobudou Ameriku.