Americká skupina Queens Of The Stone Age otevírají další sféru své existence. Slibovali, že nové album půjde jiným směrem a s tím jim měl být nápomocen producent Mark Ronson, který se do teď věnoval pouze popovým interpretům.

Jejich skladby byli většinou směsí drsného rocku, temnotou a dynamičností. A to hlavně díky hlavní osobnosti celé kapely. Zpěvák Josh Homme před lety utekl smrti a prošel si klinickou smrtí a to při banálním zákroku kolena. V té době zápasil s nemocí jménem MRSA, která mu komplikovala život. Ale nakonec se vrátil se svou skupinou zpět a to novou deskou Like Clockwork, která je především o jeho boji s vnitřním světem v době jeho náročného a hektického života rockové legendy.

V rukou popového producenta

Po té co Queens Of The Stone Age vypustili do světa hudby nové album Villans a uvedli detaily tohoto alba, vypukla mezi fanoušky velká panika. Většina příznivců letitých kapel nese větší změny poměrně těžce. Jméno popového producenta Marka Ronsona vzbuzovalo pochopitelně velké obavy, protože předtím spolupracoval s popovými hvězdami, jako je například Adele nebo Bruno Mars, se kterým nahrál rozjařený hit Uptown Funk. Očekávané obavy se možná trochu naplnily a to když kapela vydala skladbu The Way You Used to Do.

Každopádně bylo zřejmé, že Queens Of The Stone Age je stále ta skupina ,jako před lety a k popu mají stále hodně daleko. I před to je jejich sedmá nahrávka přívětivější. Tentokrát není tak rockově drsná a těžká, ale celkově působí optimisticky. Jejich skladby vždy vzbuzovali v člověku pocity jistoty. Hlava skupiny Josh Homme je často označován za hlavního hudebníka tzv. macho rocku. Vše dělá s takovou duchaplností a lehkostí, že naši důvěru doprovází každý jeho krok. Je také velmi známé, že tato rocková osobnost není pouze hvězdou ve světě hudby, ale je také velký fanda sportu, takže mu nedělá problém vsadit si například na jeho oblíbený fotbalový tým skrz online sázky. Pokud máš i ty stejný záměr využij bonusovy kod bet365.

Devatero skladeb

Skladby, které tvoří novou desku jsou další ukázkou mistrovského díla skladeb. Mezi nejlepší skladby desky Villains patří například song Feet Don’t Fail Me Now. Tato skladba je plná odhodlání a životní síly. Za zmínku stojí určitě i uzavírající skladba Villains Of Circumstance, kterou Josh napsal během jednoho večera, tato skladba naopak řeší obtížnost komunikace mezi lidmi a nepochopení, které nelze objasnit ani přiblížit několika slovními kombinacemi. Josh tvrdí, že právě v tomhle je ukryta krása hudby a díky ní je schopen vyjádřit své pocity, které nezvládl vyjádřit nějakým slovním ekvivalentem.

Skupina Queens Of The Stone Age se nezbaví své popularity, protože i s popovým producentem Markem Ronsonem se dá tvořit hudba. Díky němu je deska daleko uvolněnější a vše je v určité rovnováze a balanci.