Rok 2018 s sebou nese spoustu hudebních novinek a spoustu nás toho ještě čeká. Novinky přinášejí všechny možné žánry a také známí i méně známí zpěváci. Britskou hitparádu ovládla Kylie Minogue s novým albem, které nazvala Golden. Popová hvězda z australie patří mezi nejvytrvalejší interpretky. Golden je její čtrnáctá studiová deska. Velmi oblíbený singl je Dancing, který je mnohými považován za jednu z nejlepších písniček.Co se týče hitů z domova, tak to rozhodně obsazují Rybičky 48 s novým klipem v USA. Po šesti měsíční pauze jsou zpět a už se těší na léto, protože mají v plánu odehrát hromadu koncertů. Takže pokud si fanda této skupiny nenech si to ujít.

Další český interpret, který nese nějakou novinku je Jakub Děkan, který vydal debutové album. Nové album se jmenuje Srdce a už teď je hodně poslouchané.Do novinek určitě patří i Rudimental, který s novým singlem obsadil třetí prvenství v Anglickém žebříčku. Spoustu novinek vyšlo i ve světě online automatů, kde můžete poslouchat hudbu přímo ve hře. Pokud hraješ automaty, nebo se chceč jen něco dozvědět o hraní online automatů, tak klikni na slot automaty online a přečti si o tom článek.

Co se týče hitparád, tak zazářila rozhodně i zpěvačka Barbora Poláková, která dokonce roztančila metro. Její nové album vyšlo na konci března, takže je to stále žhavou novinkou.Tato zpěvačka získala kategorii za objev a píseň roku. Její nejpovedenější skladba byla Nafrněná, ale také Zlatá a Platinová deska Supraphonu. Přesně proto se upírá očekávání k novince Země, která opět zazářila.  Novou hvězdou v Americe je Dua Lipa.Hvězda z balkánu se stala první ženou v Anglii, které se podařilo posbírat pět nominací na Brit Awards.Velmi populární skladbou je IDGAF, která hraje v českých i světových rádiích.

Se skladbou Anywhere boduje zpěvačka Rita Ora. Usadila se na druhé příčce singlové hitparády v Anglii. V Británii v posledních týdnech vládne Camila Cabello s písní Havana, takže Ritě uniklo vítězství jen o vlásek.  Federální hvězdou je slovenka Emma Drobná, které se daří i v Čechách. Naprosto dominuje s hitem Words. Nejenže je vítězkou poslední česko-slovenské superstár, ale také je vemi sympatická zpěvačka s atypickou barvou hlasu.   

Jaro osvítilo i skupinu Divokej Bill. Po hitu Kořala se skupina hlásí znovu s novým singlem letošního alba Tsunami. Jejich nový singl se jmenuje Jaro.

Největším hitem byl singl Despacito od Luise Fonsiho. Každý jste o této skladbě alespň jednou slyšel. Jednu dobu nebylo slyšet skoro nic jiného jen tento hit. Na YouTube mělo video asi 5 miliard zhlédnutí a to asi jen jeden historicky první klip. Hned pár dní po překonání této neuvěřitelné hranice ho smazali hackeři. Nyní už je video zpět i s ukazatelem počtu.   

Není překvapující, že po vyprodaném koncertu Imagine Dragons v Praze půjde album Evolve v českém žebříčku rapidně nahoru. Rok staré album, ale fanoušci si přesto přehrávají stále dokola, jako by šlo o nejnovější album měsíc staré.  V radiích jsou aktuální hity jako je Rooftop od Nico Santos, nebo hity od skupiny Chinaski. Také Rudimental je velmi žádaný a hlavním hitem je teď These Days. V Top 10 nesmí chybět také skupina Mirai, jejichž skladba Anděl obsadila šestku. Neztratil se ani Justin Timberlake s jeho novou deskou Man Of The Woods.Velký úspěch slaví také Ed Sheeran se skladbou Divide se dostal na druhé místo.

Spoustu novinek ze světa hudby máme rozhodně ještě před sebou. Většina Interpretů čeká turné a co se týče našich českých zpěváků, tak je budeme moct vidět na spoustu letních koncertech.